Повітродувка з боковим каналом 320 м3/год, 5,5 кВт, +500 мбар/-450 мбар, 400V | IVACO, SC602SF5.5T
Артикул: SC602SF5.5T
Категорія: Двоступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 500 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 450 мбар |
| Маса | 66 кг |
| Напруга живлення | 400 В |
| Під'єднання | 2 дюйм |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт |
| Продуктивність | 320 м³/год |
| Рівень шуму | 73 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
113146.02 ₴(з ПДВ)
94288.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


