Повітродувка з боковим каналом 520 м3/год, 5,5 кВт, +300 мбар/-300 мбар, 400V | IVACO, SC701MF5.5T
Артикул: SC701MF5.5T
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 300 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 300 мбар |
| Маса | 63 кг |
| Напруга живлення | 400 В |
| Під'єднання | 2 1/2 дюйм |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт |
| Продуктивність | 520 м³/год |
| Рівень шуму | 70 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
123189.60 ₴(з ПДВ)
102658.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


