Повітродувка з боковим каналом 80 м3/год, 0,4 кВт, +125/-125 мбар, 230V | IVACO, SC201MF0.4M
Артикул: SC201MF0.4M
Категорія: Одноступеневі бокові канальні повітродувки
| Максимальний рівень надлишкового тиску | 125 мбар |
| Максимальний рівень розрідження | 125 мбар |
| Маса | 11 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Під'єднання | 1 1/4 дюйм |
| Потужність двигуна | 0,4 кВт |
| Продуктивність | 80 м³/год |
| Рівень шуму | 53 dB(A) |
| Частота | 50 Hz |
21261.24 ₴(з ПДВ)
17717.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


