DSMI-40-270-A-B Гойдальний привод, FESTO-561691
Артикул: FESTO-561691
Категорія: Гойдальні приводи з системою вимірювання положення
| Ø поршня | 40 mm |
| Вихідний сигнал | analogowy |
| Вібростійкість згідно DIN/IEC 68 частина 2-6 | Sprawdzono wg stopnia intensywności 2 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Демпфування | elastyczne pierścienie/płytki amortyzujące z obu stron |
| Діапазон налаштування кута повороту | do 270 DEG |
| Довжина кабелю | od 30 M |
| Допуск опору підключення | 20 % |
| Допустимі коливання напруги | < 1% |
| Електричне підключення системи вимірювання положення | 4-pin |
| Енергія удару в кінцевих положеннях | od 0.1 NM |
| Зменшення ходу в кінцевих положеннях | 5 ° |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикація положення | do wyłącznika zbliżeniowego |
| Кінцевий резистор | od 5 KOH |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 0 - Brak obciążenia korozyjnego |
| Конструкція | Wałek napędu z łożyskowaniem kulkowym |
| Кутова роздільна здатність | od 0.1 DEG |
| Кут повороту | do 272 DEG |
| Макс. короткочасний струм контакту | 10000 MA |
| Макс. момент інерції маси, вертикально | 0.12 KGY |
| Макс. момент інерції маси, горизонтально | 0.12 KGY |
| Макс. осьове зусилля | 120 N |
| Макс. радіальне зусилля | 350 N |
| Макс. робоча напруга DC | 42 V |
| Макс. споживання струму | od 4 MA |
| Макс. частота обертання при 0,6 МПа (6 бар, 87 psi) | 2 HZ |
| Макс. швидкість руху | 2000 YUH |
| Маса виробу | od 3950 G |
| Матеріал буферного важеля | Stop aluminium do przeróbki plastycznej |
| Матеріал вала приводу | Stal niklowana |
| Матеріал корпусу | Stop aluminium do przeróbki plastycznej |
| Матеріал корпусу вимірювальної системи | Stop aluminium do przeróbki plastycznej |
| Матеріал корпусу штекера | Wzmocniony poliamid |
| Матеріал лопатевого поршня | Wzmocniony PET |
| Матеріал муфти вимірювальної системи | TPE-U(PU) |
| Матеріал нерухомого буфера | Stal |
| Матеріал труби циліндра | Stop aluminium do przeróbki plastycznej |
| Матеріал шпонки | Stal |
| Мін. момент інерції маси, вертикально | 0.006 KGY |
| Мін. момент інерції маси, горизонтально | 0.006 KGY |
| Мін. швидкість переміщення | 50 YUH |
| Монтажне положення, Soft Stop | poziomo |
| Монтажне положення, позиціонування | dowolny |
| найменший крок позиціонування | 5° przy pozycjonowaniu |
| незалежна лінійність | 0,0025 |
| Номінальна робоча напруга DC | od 10 V |
| Пневматичне підключення | G1/8 |
| Примітка щодо робочого/керувального середовища | Praca z olejonym powietrzem nie jest możliwa |
| Принцип вимірювання системи вимірювання положення | analogowy |
| Принцип дії | dwustronnego działania |
| Рекомендований струм контактів | od 1 B84 |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [6:4:4] |
| Робочий тиск | od 0.2 do 1 MPA |
| Робочий тиск для позиціонування/Soft Stop | od 4 do 8 BAR |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -10 do 60 GC |
| Теоретичний момент обертання при 0,6 МПа (6 бар, 87 psi) | od 20 NM |
| Тип кріплення | Przy pomocy gwintu wewnętrznego |
| Типовий час позиціонування при довгому ході, горизонтально | 0,30/0,55 s |
| Типовий час позиціонування при короткому ході, горизонтально | 0,25/0,25 s |
| Точність відтворюваності, кінцеві положення, Soft Stop | < 0,2 stopnia |
| Точність відтворюваності позиціонування | +/- 0,3 stopnia |
| Точність відтворюваності, проміжне положення, Soft Stop | +/- 2 stopnie |
| Ударостійкість при тривалих ударах згідно DIN/IEC 68 частина 2-82 | Sprawdzono wg stopnia intensywności 2 |
153192.12 ₴(з ПДВ)
127660.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

