Одностороння пряма насадка L = 50 мм, GW1/4 проріз 0,05 мм, анодований алюміній, DJPN-AL-E-0500
Артикул: DJPN-AL-E-0500
Категорія: Форсунка одностороння, безпосередня, серія DJPN
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Монтажна різьба | GW 1/4" |
| Покриття | інгерінг |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
8571.42 ₴(з ПДВ)
7142.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 119 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
119шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


