Насадка одностороння пряма - мала G 1/8, 25 мм, 0,05 мм, алюміній, DJPS-AL-E-0500
Артикул: DJPS-AL-E-0500
Категорія: Форсунка одностороння, безпосередня - мала, серія DJPS
| Під'єднання | G 1/8" |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Монтажна різьба | M4 |
| Покриття | андед |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
7551.00 ₴(з ПДВ)
6292.50 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 120 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
120шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



