Форсунка поворотна RRT PATA GUN fi 25 мм G 1/8 GZ, 210 л/хв, 2-4 bar, POM, RRT-25-18
Артикул: RRT-25-18
Категорія: Форсунка поворотна
| Матеріал корпусу | tworzywo sztuczne/stal niklowana |
| Під'єднання | GZ 1/8" |
| Робочий тиск | 2-4 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Вага | 107 g |
| Витрата повітря | 210 нл/м |
| Діаметр сопла | 25 мм |
| Підключення насадки | GZ1/8 |
25433.76 ₴(з ПДВ)
21194.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 5 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
5шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 13 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
13шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



