Форсунка поворотна RRT PATA GUN fi 40 мм G 1/8 GZ, 210 л/хв, 2-4 bar, POM, RRT-40-18
Артикул: RRT-40-18
Категорія: Форсунка поворотна
| Матеріал корпусу | tworzywo sztuczne/stal niklowana |
| Під'єднання | GZ 1/8" |
| Робочий тиск | 2-4 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Вага | 113 g |
| Витрата повітря | 210 нл/м |
| Діаметр сопла | 40 мм |
| Підключення насадки | GZ1/8 |
25433.76 ₴(з ПДВ)
21194.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 24 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
24шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





