Електромагнітний клапан 2/2 NC, G1, ES FKM, 0-8 bar, 24V DC | Aignep, 21IH6K1V250-12024D
Артикул: 21IH6K1V250-12024D
Категорія: Клапан електромагнітний з нержавіючої сталі 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 16 бар |
| Матеріал голки | Сталь нержавіюча AISI 400 |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча AISI 316 |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча AISI 300 |
| Матеріал штока | нержавіюча сталь AISI 316 |
| Середовище | Вода, повітря, неагресивні рідини і гази, мінеральні масла, бензин, дизельне паливо |
| Температура середовища | -10°C ÷ +60°C |
| A | 65 |
| B | 109 |
| C | 90 |
| D | 36 |
| DN | 25 |
| E | 48 |
| F | 60 |
| G | 23,5 |
| Kv | 140 л/хв |
| Pmax | 8 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 12 сСт / ~2 °E |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1 |
| Потужність котушки | 12 Вт |
| Температура матеріалу | -10°C ÷ +140 °C |
| Ущільнення | FKM |
19566.60 ₴(з ПДВ)
16305.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



