Електромагнітний клапан 2/2 NC, G1/2, ES FKM, 0-6 bar, 24V DC | Aignep, 21IH4K1V160-08024D
Артикул: 21IH4K1V160-08024D
Категорія: Клапан електромагнітний з нержавіючої сталі 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 16 бар |
| Матеріал голки | Сталь нержавіюча AISI 400 |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча AISI 316 |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча AISI 300 |
| Матеріал штока | нержавіюча сталь AISI 316 |
| Середовище | Вода, повітря, неагресивні рідини і гази, мінеральні масла, бензин, дизельне паливо |
| Температура середовища | -10°C ÷ +60°C |
| A | 52 |
| B | 92 |
| C | 68 |
| D | 30 |
| DN | 16 |
| E | 42 |
| F | 54 |
| G | 20.5 |
| Kv | 50 л/хв |
| Pmax | 6 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 12 сСт / ~2 °E |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/2 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Температура матеріалу | -10°C ÷ +140 °C |
| Ущільнення | FKM |
12172.50 ₴(з ПДВ)
10143.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 9 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
9шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



