Електромагнітний клапан 2/2 NC, G1/4, FKM без котушки | Aignep, 21TG2KR0V22
Артикул: 21TG2KR0V22
Категорія: Клапан електромагнітний з латуні 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 40 бар |
| Матеріал голки | Сталь нержавіюча AISI 400 |
| Матеріал корпусу | латунь - UNI EN 12165 CW617N |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча AISI 300 |
| Матеріал штока | латунь - UNI EN 12165 CW617N |
| Середовище | вода, повітря, неагресивні рідини і гази, мінеральні масла, бензин, дизпаливо, мазут |
| Температура матеріалу | NBR: -10°C ÷ +90°C; FKM (вітон): -10°C ÷ +140°C; PTFE (тефлон): -40°C ÷ +180°C; EPDM: -10°C ÷ +140°C; °C |
| Температура середовища | -10°C ÷ +60°C |
| D | 30 |
| DN | 2,2 |
| E | 42 |
| F | 54 |
| Kv | 2,1 л/хв |
| Pmax | 15 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 37 сСт / ~ 5°E |
| Під'єднання | G1/4 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Температура матеріалу | -10°C ÷ +140°C °C |
| Ущільнення | FKM |
2565.48 ₴(з ПДВ)
2137.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 127 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
127шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




