Електромагнітний клапан 2/2 NC G1/4 NBR Dn3 Kv0,21 D13 | Aignep, FL02F03103N0
Артикул: FL02F03103N0
Категорія: Клапан електромагнітний з латуні 2/2 (відкрито/закрито)
| Максимальний тиск на вході | 40 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Середовище | вода, повітря, неагресивні рідини і гази, мінеральні масла, бензин, дизпаливо, мазут |
| Температура середовища | -10°C ÷ +80°C |
| DN | 2,5 мм |
| Kv | 3,5 л/хв |
| Pmax | 24,1 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 53 |
| Під'єднання | G1/4 |
| Потужність котушки | 22 Вт |
| Температура матеріалу | -10°C ÷ +140 °C |
| Ущільнення | NBR |
1934.10 ₴(з ПДВ)
1611.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 17 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
17шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



