Електромагнітний клапан 2/2 NC, G1/4, PTFE, 0-90bar, 24V DC | Aignep, 21A2K0T12-XC-08024D
Артикул: 21A2K0T12-XC-08024D
Категорія: Клапан електромагнітний мембранний, високого тиску
| Максимальний тиск на вході | 100 бар |
| Матеріал голки | Сталь нержавіюча AISI 400 |
| Матеріал корпусу | латунь - UNI EN 12165 CW617N |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча AISI 300 |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча AISI 300 |
| Середовище | повітря, вода |
| Температура середовища | -10°C ÷ +60°C |
| D | 30 |
| DN | 1,2 |
| E | 42 |
| F | 54 |
| Kv | 1,0 л/хв |
| Pmax | 90 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 12 сСт / ~2 °E |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/4 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Температура матеріалу | -40°C ÷ +180 °C |
| Ущільнення | ПТФЕ |
3612.42 ₴(з ПДВ)
3010.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 94 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
94шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



