Клапан електромагнітний мембранний 2/2 NC, G 1/8, FKM, 0-30 bar, DN2, 24V DC | Aignep, FMM 01F 18-B V NC D
Артикул: FMM 01F 18-B V NC D
Категорія: Клапан електромагнітний з латуні 2/2 (відкрито/закрито)
| Збірка | zalecana pozycja pozioma |
| Максимальний тиск на вході | 01F - 40 бар; 02F - 100 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Опція | Знежирена версія для кисню, різьблення NPT, нікельований корпус, версія ATEX, версія NO, мембрана EPDM, NBR, NBR низькотемпературний PTFE, RUBY, антиконденсатний комплект |
| Середовище | Вода, повітря, неагресивні рідини і гази, масла, пара [залежно від використовуваної мембрани]. |
| Температура середовища | від -10°C до +80°C |
| A | 31,2 мм |
| B | 53,1 мм |
| C | 25,9 мм |
| D | 18 мм |
| DN | DN2 |
| E | 12,5 мм |
| F | 6,5 мм |
| G | M8 x 0,75 |
| Kv | 0,09 м^3/год |
| В'язкість | 37 cSt |
| Макс. перепад тиску | 30 |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/8 |
| Потужність котушки | 8W |
| Температура матеріалу | від -10 до +140 °C |
| Ущільнення | FKM |
2729.52 ₴(з ПДВ)
2274.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



