Електроклапан 2/2 NC G3/8 NBR 04F 0,15-16 Bar DN14 kv3,32 24VDC | Aignep, FMM 04F 38 N NC D
Артикул: FMM 04F 38 N NC D
Категорія: Клапан електромагнітний з латуні 2/2 (відкрито/закрито)
| Збірка | zalecana pozycja pozioma |
| Максимальний тиск на вході | PN 25 бар |
| Матеріал голки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча |
| Матеріал штока | Сталь нержавіюча |
| Опція | Знежирена версія для кисню, різьблення NPT, нікельований корпус, версія ATEX, версія NO, мембрана EPDM, антиконденсатний комплект |
| Регульована швидкість відкривання/закривання | Так для розмірів від 1 1/4" до 2" |
| Ручне перевизначення | Так. |
| Середовище | вода, повітря, неагресивні рідини і гази, масла [залежно від використовуваної мембрани]. |
| Температура середовища | від -10 до +80°C |
| A | 65,3 мм |
| B | 80,1 мм |
| C | 46,4 мм |
| DN | 16 |
| G | M8x0.75 |
| Kv | 3,32 м^3/год |
| Pmax | 16 бар |
| P min | 0,15 бар |
| В'язкість | 25 cSt |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G3/8 |
| Потужність котушки | 6,5W |
| Температура матеріалу | від -10 до +90°C °C |
| Ущільнення | NBR |
3931.14 ₴(з ПДВ)
3275.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




