Електромагнітний клапан 2/2 NC PROP G1/4 FKM, 0-8 bar, 24V DC | Riegler, PV 2013
Артикул: PV 2013
Категорія: Клапан електромагнітний пропорційний
| Матеріал корпусу | латунь |
| A | 85 |
| B | 40 |
| C | 95 |
| DN | 2,4 |
| Kv | 2 л/хв |
| Pmax | 8 бар |
| P min | 0 бар |
| В'язкість | 21 cSt |
| Код виробника | ASCO SCG202A002V.24/DC |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Під'єднання | G1/4 |
| Потужність котушки | 8 Вт |
| Середовище | повітря, нейтральні гази |
| Температура матеріалу | -10°C ÷ +90°C °C |
| Температура середовища | -10°C ÷ +75°C |
| Ущільнення | FKM |
14125.92 ₴(з ПДВ)
11771.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



