Електроклапан розподільник пневматичний 3/2 G 1/8 NC, DN 1,2, до для послідовного монтажу | VESTA, QBE1M-2 NC
Артикул: QBE1M-2 NC
Категорія: Пневморозподільник, послідовного монтажу
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 0 - 6 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | 0 ÷ +40 °C |
| Температура середовища | -10 ÷ +50 °C |
| УВАГА | Клапан без котушки та без розетки. Електромагніт і штекер замовляються окремо |
| A | 26 |
| A1 | 24 |
| B | 30 |
| C | 30 |
| D | 7,5 |
| DN | 1,2 |
| E | 60 |
| E1 | 74 |
| F | 19,5 |
| G | G 1/8 |
| H | 16.5 |
| K | 12 |
| L | 8 |
| ØM | M4 |
| Витрата | 130 л/хв |
| Під'єднання | G1/8 |
| Функція клапана | 3/2 NC |
1624.62 ₴(з ПДВ)
1353.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 26 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
26шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору








