Електроклапан розподільник пневматичний 3/2 G 1/8, бістабільний | AZ Pneumatica, 321 EE
Артикул: 321 EE
Категорія: Клапан електромагнітний 3/2 бістабільний
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 1 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | макс. +60°C |
| УВАГА | котушки та штекер продаються окремо |
| A | 32 |
| B | 22 |
| C | 93,5 |
| D | 36 |
| DN | 5 |
| E | 16 |
| F | 23,3 |
| G | G 1/8 |
| K | 17,2 |
| L | 16 |
| ØH | 4,2 |
| ØM | 3,3 |
| Витрата | 550 л/хв |
| Під'єднання | G1/8 |
| Функція клапана | 3/2 бістабільний |
3720.48 ₴(з ПДВ)
3100.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]]
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору








