Електроклапан розподільник пневматичний 3/2 G 1/8, NC нормально закритий | Aignep, 01VS03NC02
Артикул: 01VS03NC02
Категорія: Клапан електромагнітний 3/2 NC
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 2 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | -10 ÷ +60 °C |
| Температура середовища | -10 ÷ +60 °C |
| A | 32 |
| B | 22 |
| C | 72,8 |
| D | 34,2 |
| E | 15.5 |
| F | 23 |
| G | G 1/8 |
| K | 16,9 |
| L | 13 |
| ØH | 4,2 |
| ØM | 3,1 |
| Витрата | 740 л/хв |
| Під'єднання | G1/8 |
| Функція клапана | 3/2 NC |
3733.02 ₴(з ПДВ)
3110.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







