Електроклапан розподільник пневматичний 3/2 G 1/8 NC нормально закритий | AZ Pneumatica, 321 ME
Артикул: 321 ME
Категорія: Клапан електромагнітний 3/2 NC
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 2,5 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | макс. +60°C |
| A | 32 |
| B | 22 |
| C | 74,5 |
| D | 36 |
| DN | 5 |
| E | 16 |
| F | 23,3 |
| G | G 1/8 |
| K | 17,2 |
| L | 16 |
| ØH | 4,2 |
| ØM | 3,3 |
| Витрата | 550 л/хв |
| Під'єднання | G1/8 |
| Функція клапана | 3/2 NC |
2910.48 ₴(з ПДВ)
2425.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 105 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
105шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







