Електроклапан відсічний 3/2 NC G 1/4 GW 2-10 бар, 230V AC, розмір 1, Futura | Riegler, FU 927
Артикул: FU 927
Категорія: Електроклапан 3/2 серії Futura
| Витрата | P2 = 6 бар, Δp = 1 бар |
| Витрата енергії (DC) | 2,5 Вт |
| Діапазон температур | від -10 °C до +50 °C |
| Матеріал з'єднання | IXEF® 1022 |
| Матеріал корпусу | Grivory® (PA66) |
| Потужність підтримування котушки | 1,6 ВА (змінний струм 50 Гц) |
| Потужність при приєднанні | 2,2 ВА (змінний струм 50 Гц) |
| Рівень безпеки | IP65 |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Тиск живлення | 2 - 10 бар |
| A | 52 |
| B | 117.8 |
| C | 84.8 |
| Витрата | 2000 л/хв |
| Вихід розповітрювання | G 1/4 |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Різьба | G 1/4 |
| Розмір | 1 |
7155.72 ₴(з ПДВ)
5963.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



