Електромагнітний клапан 5/3, G1/4,CC EX | Aignep, 01VS07CC03
Артикул: 01VS07CC03
Категорія: Клапан електромагнітний 5/3 CC
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 2 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | -10 ÷ +60 °C |
| Температура середовища | -10 ÷ +60 °C |
| A | 40 |
| B | 22 |
| C | 121,2 |
| D | 34,2 |
| E | 45 |
| E1 | 22 |
| F | 28 |
| G | G 1/4 |
| K | 16,9 |
| L | 36 |
| ØH | 4,2 |
| ØM | 3,1 |
| Витрата | 1200 л/хв |
| Під'єднання | G1/4 |
| Функція клапана | 5/3 CC |
7468.44 ₴(з ПДВ)
6223.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







