Електроклапан розподільник пневматичний 5/2 ISO1 бістабільний, ISO 5599-1 | AZ Pneumatica, 152 EE
Артикул: 152 EE
Категорія: Клапан ISO електромагнітний 5/2 бістабільний
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 1 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | макс. +60°C |
| A | 118,5 |
| B | 40 |
| C | 35 |
| D | 161,5 |
| DN | 7.5 |
| E | 67 |
| F | 18 |
| G | 36 |
| H | 28 |
| K | 25 |
| Витрата | 1100 л/хв |
| Під'єднання | ISO1 |
| Стандарт ISO | ISO 5599/1 |
| Функція клапана | 5/2 бістабільний |
6051.72 ₴(з ПДВ)
5043.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



