Електроклапан розподільник пневматичний 5/2 ISO2 бістабільний, ISO 5599-2 | AZ Pneumatica, 252 EE
Артикул: 252 EE
Категорія: Клапан ISO електромагнітний 5/2 бістабільний
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 1 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | макс. +60°C |
| A | 146 |
| B | 50 |
| C | 45 |
| D | 174 |
| DN | 9 |
| E | 77 |
| F | 32 |
| G | 64 |
| H | 48 |
| Витрата | 2800 л/хв |
| Під'єднання | ISO2 |
| Стандарт ISO | ISO 5599/2 |
| Функція клапана | 5/2 бістабільний |
10642.14 ₴(з ПДВ)
8868.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



