Електроклапан розподільник пневматичний 5/2 ISO3 моностабільний (пружина механічна) ISO 5599-3, 352 ME
Артикул: 352 ME
Категорія: Клапан ISO електромагнітний 5/2 моностабільний
| Діаметр штоку котушки | 9 мм |
| Змащування | не потрібно |
| Робочий тиск | 2,5 - 10 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | макс. +60°C |
| A | 166 |
| B | 65 |
| C | 45 |
| D | 180 |
| DN | 13 |
| E | 77 |
| F | 32 |
| G | 64 |
| H | 48 |
| Витрата | 4600 л/хв |
| Під'єднання | ISO3 |
| Стандарт ISO | ISO 5599/3 |
| Функція клапана | 5/2 моностабільний |
12771.30 ₴(з ПДВ)
10642.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




