EMCA-EC-67-M-1TE-PN Інтегрований привод, FESTO-8069726
Артикул: FESTO-8069726
Категорія: Двигуни з інтегрованим контролером
| Ethernet, підтримувані протоколи | TCP/IP |
| PFD (імовірність відмови за запитом) | od 1,86E-05 |
| SFF Компонент коефіцієнта частоти відмов обладнання | > 90 % % |
| Вага продукту | od 2260 g |
| Відмовостійкість обладнання | 1 |
| Відносна вологість повітря | 0 - 95 %, Bez kondensacji |
| Вхідна логічна схема | PNP |
| Гальмівний резистор, зовнішній | od 6 Ohm |
| Датчик положення ротора | Enkoder absolutny, jednoobrotowy |
| дисплей | LED |
| Діагностичне покриття | od 90 % |
| Додаткові можливості | IRT-compatible, Conformance Class B, DCP, LLDP, MRP, Realtime Class 1, SNMP |
| Допустиме осьове навантаження вала | od 60 N |
| Допустиме радіальне навантаження вала | od 100 N |
| Допустимі коливання напруги | +/- 20 % |
| Захисні функції | I²t monitoring, Kontrola odchyłki położenia, Programowe ograniczenie zakresu ruchu, Detekcja braku zasilania, Monitoring prądu, Monitoring temperatury |
| знак CC | KC-EMV |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy maszynowej EU |
| Імовірність відмови за годину в [1/год]. | od 1E-09 |
| Інтервал перевірки | od 20 a |
| Інтерфейс для параметризації | Ethernet |
| Кількість логічних цифрових входів | od 2 |
| кількість оборотів | od 3300 1/min |
| Кількість цифрових логічних виходів 24В DC | od 2 |
| Логічна схема, виходи | PNP |
| Максимальний позитивний тестовий імпульс при логічному 0 | od 10000 µs |
| Макс. кількість позицій позиціонування | od 64 |
| Масовий момент інерції ротора | od 0,301 kgcm2 |
| Медіа-надлишки | MRP |
| Мінімальний час циклу | od 2 ms |
| негативний тестовий імпульс при логічній 1 макс | od 600 µs |
| Номінальна напруга DC | od 24 V |
| Номінальна потужність двигуна | od 150 W |
| Номінальна швидкість | od 3150 1/min |
| Номінальний момент | od 0,45 Nm |
| Номінальний струм | od 7,2 A |
| Підтримка конфігурування | Plik GSDML |
| Пікова потужність двигуна | od 200 W |
| Піковий крутний момент | od 0,91 Nm |
| Піковий струм | od 10,3 A |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS, Zawierają substancje PWIS |
| Прийом | RCM Mark, c UL us - Recognized (OL) |
| Примітка до температури навколишнього середовища | Powyżej temperatury otoczenia wynoszącej 20° C musi być zachowana redukcja mocy o 1,75% na ° C |
| Принцип вимірювання датчика положення ротора | Magnetyczny |
| Присвоєння IP-адреси | FCT, DCP |
| Протокол | PROFINET |
| Профіль спілкування | FHPP |
| Режим роботи контролера | Sterowanie stopniem mocy PWM MOSFET, Regulator kaskadowy z:, Regulator prędkości PI, Regulator położenia P, Regulator prądu PI |
| Рівень продуктивності (PL) | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO)/Kategoria 3, Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d |
| Рівень цілісності безпеки (SIL) | Bezpieczne wyłączanie momentu (STO) / SIL 2 |
| Робочий діапазон логічного входу | od 24 V |
| Роздільна здатність датчика положення ротора | od 12 Bit |
| Сертифікат | TÜV 01/205/5514.00/16, UL E331130 |
| Спосіб кріплення | Przy pomocy otworów przelotowych, Zamocowanie na stałe |
| Стійкість до вібрації | Transport application test at severity level 2 in accordance with FN 942017-4 and EN 60068-2-6 |
| струм логічних цифрових виходів | od 100 mA |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура зберігання | -25 - 70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 - 50 °C |
| Топології | Linia, Ring, Gwiazda |
| Ударостійкий | Test odporności na wstrząsy, poziom surowości warunków 2 zgodnie z FN942017-5 i EN60068-2-27 |
| Функція безпеки | Bezpieczne wyłączenie momentu (STO) |
| Характеристика цифрових логічних виходів | Możliwość rozbudowy konfiguracji, Bez izolacji galwanicznej |
| Характеристики логічних входів | Połączone galwanicznie z potencjałem logicznym |
| Характеристики цифрового входу | Zgodnie z IEC 61131-2 |
| Час роботи абсолютного енкодера | Bez zewnętrznej baterii: 3 - 7 dni, Z zewnętrzną baterią: 6 miesięcy |
| Швидкість передачі | 10/100 Mbit/s (Full/Half) |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

