EMMB-AS-40-01-S30S Серводвигун, FESTO-8097163
Артикул: FESTO-8097163
Категорія: Серводвигуни
| Безперервний струм у стані спокою | od 1.43 A |
| Вимірювальний фланець | 175 x 200 x 10 mm, aluminium |
| Вібростійкість | Test odporności podczas transportu przy drganiach o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-4 i EN 60068-2-6 |
| Відносна вологість повітря | 0 - 90% |
| Відповідає нормі | IEC 60034 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-strefa III |
| Датчик положення ротора | Enkoder bezwzględny, jednoobrotowy |
| Датчик положення ротора, абсолютне визначення обертів | od 1 |
| Датчик положення ротора, діапазон робочої напруги DC | od 4.75 do 5.25 V |
| Датчик положення ротора, інтерфейс | Nikon, format A |
| Датчик положення ротора, кількість імпульсів на оборот | od 1048576 |
| Датчик положення ротора, позначення виробника | SAR-ML50AJC00 |
| Датчик положення ротора, робоча напруга DC | 5 V |
| Датчик положення ротора, роздільна здатність | od 20 BIT |
| Датчик положення ротора, точність системи вимірювання кута | od -120 do 120 ARS |
| Допустиме осьове навантаження на вал | od 60 N |
| Допустиме радіальне навантаження на вал | od 120 N |
| Електрична стала часу | od 1.33 MS |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 6 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00995792 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | Układ przyłączy RE |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Wtyczka |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індуктивність обмотки фаза-фаза | od 10.5 C14 |
| Кількість пар полюсів | 5 |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 0 - Brak obciążenia korozyjnego |
| Конструкція двигуна згідно EN 60034-7 | IM B5 |
| Макс. висота встановлення | 4000 M |
| Макс. механічна частота обертання | 10000 PMI |
| Макс. температура обмотки | 155 GC |
| Макс. частота обертання | od 6000 PMI |
| Маса виробу | od 570 G |
| Момент обертання в спокої | od 0.352 NM |
| Моніторинг температури | Cyfrowa transmisja temperatury silnika przez format Nikon A |
| Номінальна потужність двигуна | od 100 W |
| Номінальна робоча напруга DC | od 300 V |
| Номінальна частота обертання | od 3000 PMI |
| Номінальний момент обертання | od 0.32 NM |
| Номінальний струм, двигун | od 1.3 A |
| Опір обмотки фаза-фаза | od 7.9 OHM |
| Піковий момент обертання | od 0.96 NM |
| Піковий струм | od 3.9 A |
| Повний вихідний момент інерції | od 0.059 KGC |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо макс. висоти встановлення | od 1000 m tylko przy wartościach znamionowych obniżonych o -1,0% na 100 m |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо ступеня захисту | IP40 dla wału silnika bez pierścienia uszczelniającego |
| Примітка щодо температури навколишнього середовища | do 60°C przy wartościach znamionowych obniżonych o -1,5% na 1°C |
| Принцип вимірювання датчика положення ротора | optyczny |
| Рейтинговий клас згідно EN 60034-1 | S1 |
| Сертифікаційний орган | UL E342973 |
| Сертифікація | c UL us - Recognized (OL) |
| Співвісність, концентричність, співвісність, осьове биття згідно DIN SPEC 42955 | N |
| Стала двигуна | od 0.268 NMA |
| Стала напруги фаза-фаза | od 16.2 YUR |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура зберігання | od -20 do 55 GC |
| Температура навколишнього середовища | od -15 do 40 GC |
| Тепловий клас згідно EN 60034-1 | F |
| Термін зберігання на складі в номінальних умовах | 20000 H |
| Тип обмотки | Gwiazda wewn. |
| Точність балансування | G 2,5 |
| Ударостійкість | Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-5 i EN 60068-2-27 |
33818.82 ₴(з ПДВ)
28182.35 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




