EMMS-AS-140-L-HS-RMB Серводвигун, FESTO-550138
Артикул: FESTO-550138
Категорія: Серводвигуни
| CRC клас стійкості до корозії | 2 – Średnia odporność na korozję |
| MTTFd, субкомпонент | 152 lat, encoder położenia obr. |
| MTTF, субкомпонент | 4469 lat, hamulec zatrzymujący, 76 lat, encoder położenia obr. |
| Вага продукту | od 17000 g |
| Вимірювальний клас за EN 60034-1 | S1 |
| Відносна вологість повітря | 0 - 90 % |
| Відповідність стандарту | IEC 60034 |
| Датчик положення ротора | Enkoder absolutny, wieloobrotowy |
| Допустиме осьове навантаження вала | od 200 N |
| Допустиме радіальне навантаження вала | od 1060 N |
| Знак CE (див. декларацію про відповідність) | Wg dyrektywy EU-EMV, Wg dyrektywy EU dla niskich napięć |
| Індуктивність обмотки фаза-фаза | od 13,44 mH |
| Інтерфейс датчика положення ротора | EnDat 22 |
| кількість оборотів | od 2460 1/min |
| Кількість пар полюсів | od 6 |
| Клас ізоляції | F |
| Константа двигуна | od 2,72 Nm/A |
| Масовий момент інерції гальма | od 1,082 kgcm2 |
| Момент холостого ходу | od 25,48 Nm |
| Моніторинг температури | Oporność-PTC |
| Номінальна напруга DC | od 565 V |
| Номінальна потужність двигуна | od 4420 W |
| Номінальна швидкість | od 2000 1/min |
| Номінальний момент | od 20,05 Nm |
| Номінальний струм двигуна | od 7,8 A |
| Опір обмотки фаза-фаза | od 1,41 Ohm |
| Піковий крутний момент | od 48,8 Nm |
| Піковий струм | od 20 A |
| Повідомлення про матеріали | Zgodne z RoHS |
| Повний момент інерції веденої ланки | od 20,108 kgcm2 |
| Постійна напруга, фаза-фаза | od 162,39 mVmin |
| Прийом | RCM Mark, c UL us - Recognized (OL) |
| Принцип вимірювання датчика положення ротора | Indukcyjny |
| Робоча напруга DC гальма | od 24 V |
| Роздільна здатність датчика положення ротора | od 19 Bit |
| Система електричних підключень | Wtyczka |
| Споживана потужність гальма | od 15,6 W |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура зберігання | -20 - 60 °C |
| Температура навколишнього середовища | -10 - 40 °C |
| Тип обмотки вимикача | Gwiazda wew. |
| Утримуючий момент гальма | od 18 Nm |
| Цикли спрацювань утримуючого гальма | 5 milionów zadziałań jałowych (bez pracy tarcia!) |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

