EMMT-AS-60-S-HS-RMB Серводвигун, FESTO-5242203
Артикул: FESTO-5242203
Категорія: Серводвигуни
| MTTF, складові частини | 190 lat, czujnik położenia wirnika |
| Безперервний струм у стані спокою | od 1.6 A |
| Вимірювальний фланець | 250 x 250 x 15 mm, stal |
| Вібростійкість | Test odporności podczas transportu przy drganiach o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-4 i EN 60068-2-6 |
| Відносна вологість повітря | 0 - 90% |
| Відповідає нормі | IEC 60034 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-strefa III |
| Датчик положення ротора | Enkoder bezwzględny, wieloobrotowy |
| Датчик положення ротора, абсолютне визначення обертів | od 4096 |
| Датчик положення ротора, діапазон робочої напруги DC | od 3.6 do 14 V |
| Датчик положення ротора, інтерфейс | EnDat 22 |
| Датчик положення ротора, кількість імпульсів на оборот | od 524288 |
| Датчик положення ротора, позначення виробника | EQI 1131 |
| Датчик положення ротора, робоча напруга DC | 5 V |
| Датчик положення ротора, роздільна здатність | od 19 BIT |
| Датчик положення ротора, точність системи вимірювання кута | od -120 do 120 ARS |
| Допустиме осьове навантаження на вал | od 70 N |
| Допустиме радіальне навантаження на вал | od 350 N |
| Електрична стала часу | od 2.1 MS |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 15 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00995913 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | M23X1 |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Wtyczka hybrydowa |
| Затримка спрацювання гальма DC | od 2 MS |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індуктивність обмотки фаза-фаза | od 38 C14 |
| Індуктивність поздовжньої обмотки Ld (фаза) | od 15.5 C14 |
| Індуктивність поперечної обмотки Lq (фаза) | od 19 C14 |
| Кількість пар полюсів | 5 |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 0 - Brak obciążenia korozyjnego |
| Код інтерфейсу, Motor Out | 60P |
| Конструкція двигуна згідно EN 60034-7 | IM B5 |
| Макс. висота встановлення | 4000 M |
| Макс. механічна частота обертання | 16000 PMI |
| Макс. температура обмотки | 155 GC |
| Макс. частота обертання | od 15000 PMI |
| Макс. частота обертання без навантаження, гальмо | 10000 PMI |
| Маса виробу | od 1500 G |
| Момент зупинки | <1,0% szczytowego momentu obrotowego |
| Момент інерції маси, гальмо | od 0.074 KGC |
| Момент обертання в спокої | od 0.66 NM |
| Моніторинг температури | Cyfrowa transmisja temperatury silnika przez EnDat 2.2 |
| Номінальна потужність двигуна | od 190 W |
| Номінальна робоча напруга DC | od 680 V |
| Номінальна частота обертання | od 3000 PMI |
| Номінальний момент обертання | od 0.6 NM |
| Номінальний струм, двигун | od 1.4 A |
| Опір обмотки фаза-фаза | od 11.7 OHM |
| Піковий момент обертання | od 1.6 NM |
| Піковий струм | od 5.4 A |
| Повний вихідний момент інерції | od 0.257 KGC |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо макс. висоти встановлення | od 1000 m tylko przy wartościach znamionowych obniżonych o -1,0% na 100 m |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо ступеня захисту | IP40 dla wału silnika bez pierścienia uszczelniającego |
| Примітка щодо температури навколишнього середовища | do 80°C przy wartościach znamionowych obniżonych o -1,5% na 1°C |
| Принцип вимірювання датчика положення ротора | indukcyjny |
| Рейтинговий клас згідно EN 60034-1 | S1 |
| Робоча напруга DC, гальмо | 24 V |
| Сертифікаційний орган | UL E342973 |
| Сертифікація | RCM Mark |
| Співвісність, концентричність, співвісність, осьове биття згідно DIN SPEC 42955 | N |
| Споживана потужність гальма | od 11 W |
| Споживання струму гальмом | od 0.46 A |
| Стала двигуна | od 0.41 NMA |
| Стала моменту обертання в спокої | od 0.49 NMA |
| Стала напруги фаза-фаза | od 29.9 YUR |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура зберігання | od -20 do 70 GC |
| Температура навколишнього середовища | od -15 do 40 GC |
| Теплова стала часу | od 41 MIN |
| Теплове опір | od 1.5 K/W |
| Тепловий клас згідно EN 60034-1 | F |
| Термін зберігання на складі в номінальних умовах | 20000 H |
| Тип обмотки | Gwiazda wewn. |
| Точність балансування | G 2,5 |
| Ударостійкість | Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-5 i EN 60068-2-27 |
| Утримуючий момент гальма | od 2.5 NM |
| Цикли перемикання, гальмо | 10 mln. uruchomień bez obciążenia (bez tarcia!) |
| Час закривання гальма | od 10 MS |
| Час розблокування гальма | od 35 MS |
90435.12 ₴(з ПДВ)
75362.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



