WEICON Fast-Bond 310 мл Монтажний клей на основі поліуретану | WEICON, 13309310
Артикул: 13309310
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Сертифікати та допуски | Швидкотвердіючий однокомпонентний монтажний клей на основі поліуретану (PUR) |
| Код виробника | 10046429 |
| Колір | Бежевий. |
| Консистенція | Паста |
| Максимальний зазор | 10 мм |
| Місткість | 310 мл |
| температура обробки | від +5 до +40°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і вологості від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 3 хвилини. |
| Швидкість затвердіння | 2-3 мм (перші 24 години) |
1319.52 ₴(з ПДВ)
1099.60 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




