Фільтр стерильний 0,01um 10,0 м3/хв, 16 бар,1 1/2, PSSPF070S
Артикул: PSSPF070S
Категорія: Фільтр стерильний серії PSSPF
| Максимальний робочий тиск | 12/16 бар |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Температура | від -20 до 150 °C |
| A | 408 мм |
| B | 180 мм |
| C | 114,3 мм |
| D | 106 мм |
| E | 1/4" |
| Вага | 4.3 кг |
| Картридж фільтра | W0730SPFs |
| Номінальна витрата | 10.00 м³/хв |
| Під'єднання | 1 1/2" |
212619.84 ₴(з ПДВ)
177183.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



