Фільтр стерильний DN15 2,50 м3/хв, 16 бар, PSSF0012
Артикул: PSSF0012
Категорія: Фільтр стерильний фланцевий серії PSSF
| Максимальний робочий тиск | 10 (16) бар |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
| Температура | від -20 до +150 °C |
| A | 251 мм |
| B | 120 мм |
| C | 76,1 мм |
| D | 69 мм |
| Вага | 1,7 кг |
| Картридж фільтра | WPS0420 |
| Номінальна витрата | 2.50 м³/хв |
111951.00 ₴(з ПДВ)
93292.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



