WEICON Flex 310 M® Classic чорний 310 мл еластичний клей на основі полімерів MS | WEICON, 13304310-51
Артикул: 13304310-51
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Сертифікати та допуски | ISEGA |
| Аналог | Loctite 5062, Loctite 5065, Loctite 5069, Loctite 930 |
| Код виробника | 10046426 |
| Колір | Чорний. |
| Консистенція | Паста |
| Максимальна ширина прорізу | 25 мм |
| Максимальний зазор | 5 мм |
| Місткість | 310 мл |
| температура обробки | від +5 до +40°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і вологості від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 25 хвилин. |
| Швидкість затвердіння | 2-3 мм (перші 24 години) |
1408.44 ₴(з ПДВ)
1173.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







