WEICON Flex 310 M® HT 200 grey 310 мл клей і ущільнювач на основі полімерів до +200°C | WEICON, 13655310
Артикул: 13655310
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Код виробника | 10046432 |
| Колір | Грей. |
| Консистенція | Паста |
| Місткість | 310 мл |
| температура обробки | від +5 до +40°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +35°C і вологості від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 10 хв |
| Швидкість затвердіння | 3-4 мм (перші 24 години) |
1186.08 ₴(з ПДВ)
988.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 130 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
130шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


