Очисна головка G1/2", 270° низ PVDF | PNR, PNRUBFA250D82DG
Артикул: PNRUBFA250D82DG
Категорія: Головки для миття ємностей та генерації туману
| Застосування | Для ефективного очищення в невеликих резервуарах |
| D | 25 мм |
| H | 80 мм |
| RF | 1/2" дюйм |
| Кут розпилення | 270° вниз |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


