Різьбонарізний інструмент пневматичний прямий, M4-M12, 500 W, MTR88
Артикул: MTR88
Категорія: Викрутка пневматична Ober
| Вага | 3,9 кг |
| Витрата повітря | 1000 нл/хв |
| Діаметр корпусу | 54 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Кріплення | 60 мм |
| Мінімальний розмір шланга | 13 мм |
| Момент обертовий | 28 нм |
| Під'єднання повітря | 1/2" ГАЗ |
| Потіжність | 500 Вт |
| Рівень шуму | 80 dB(A) |
| Розмір плашки для сталі | M4 - M12 |
| Розмір рукоятки | B16 |
| Швидкість обертів | 600 об./хв |
120679.74 ₴(з ПДВ)
100566.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

