Різьбонарізний інструмент пневматичний прямий 8 мм, 150 W, ERMAS88D
Артикул: ERMAS88D
Категорія: Викрутка пневматична Ober
| Вага | 1,39 кг |
| Витрата повітря | 260 нл/хв |
| Діаметр корпусу | 41 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Мінімальний розмір шланга | 6 мм |
| Момент обертовий | 14 нм |
| Оберти без навантаження в ліво | 740 |
| Оберти без навантаження в право | 370 |
| Під'єднання повітря | 1/4” ГАЗ |
| Потіжність | 150 Вт |
| Рівень шуму | 75 dB(A) |
| Розмір плашки для сталі | 8 мм |
| Розмір рукоятки | B10 |
92971.44 ₴(з ПДВ)
77476.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

