Блок плавного пуску G1/2 24VDC серія Futura | Riegler, FU 954
Артикул: FU 954
Категорія: Елемент повільного старту
| Витрата | P2 = 6 бар, Δp = 1 бар |
| Витрата енергії (DC) | 2,5 Вт |
| Діапазон температур | від -10 °C до +50 °C |
| Матеріал з'єднання | IXEF® 1022 |
| Матеріал корпусу | Grivory®, (PA 66) |
| Потужність підтримування котушки | 1,6 ВА |
| Потужність при приєднанні | 2,2 ВА |
| Рівень безпеки | IP 65 |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Тиск живлення | Від 2 до 10 бар |
| A | 126 |
| B | 150.3 |
| C | 93.8 |
| D | 56.5 |
| Витрата | 3400 л/хв |
| Вихід розповітрювання | G 1/2 |
| Напруга | 24 В постійного струму |
| Різьба | G 1/2 |
| Розмір | 2 |
12138.06 ₴(з ПДВ)
10115.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 17 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
17шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



