Іонізатор точковий з пласкою форсункою G 1/4, 0-1000 мм, пласка форсунка, зі шлангом 3m, AN-02
Артикул: AN-02
Категорія: Рейка іонізуюча
| Живлення | AF2WR, AF4WR, PS1WR; (AN-02 - AF2, AF4) |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Версія | Стандартний; випромінювачі - нержавіюча сталь |
| Відстань від робочої поверхні | 50-1500 |
| Кабель під'єднання | W zestawie kabel zasilający wysokonapięciowy oraz kabel uziemiający. Długość kabla 3 m - inne długości na zapytanie |
| Напруга | 6500 V |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Рівень шуму | 68 dB |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Споживання повітря | 150 л/хв |
43240.14 ₴(з ПДВ)
36033.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


