Кутовий клапан безпеки DN40, G1 1/2 Р відкр.=15 бар | GOETZE, 652.40-15
Артикул: 652.40-15
Категорія: Запобіжні клапани кутові з бронзи DN15-DN50 серії 652
| Експрес-доставка | Istnieje możliwość ekspresowej produkcji i dostawy bezpośredniej do Klienta za dodatkową opłatą 600 zł netto za sztukę zaworu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami. |
| Корпус пружини | Бронза CC499K |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K |
| Матеріал пружини | Сталь з антикорозійним покриттям 1.1200 |
| Робоча температура | -20/+200 °C |
| Середовище | Стиснене повітря |
| Ущільнення | FKM |
| h | 28 |
| H | 140 |
| L | 46 |
| SW | 56 |
| Аналог | zARMAK Fig. 781, Fig. 670, Fig. 650, Fig. 614, Fig. 613, Leser 437, Leser 459 |
| Вага | 1,2 кг |
| Виходи | 1 1/2 дюйм |
| Вхід | 1 1/2 дюйм |
| до | 22 |
| Пропускна здатність | 1267 нм³/год |
| Різьба | 1 1/2 |
| Тиск відкривання | 15 бар |
| Увага | W przypadku konieczności uzyskania atestu ciśnieniowego wymaganego przez Urząd Dozoru Technicznego, należy go dodatkowo zamówić. Dla każdego zaworu bezpieczeństwa również. |
27983.28 ₴(з ПДВ)
23319.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


