Кутовий спусковий клапан для пари, бронза G1/2" рег. 2-12 бар | GOETZE, 618P.15.2-12
Артикул: 618P.15.2-12
Категорія: Спусковий клапан, кутовий з бронзи для пари DN10-DN50 серії 618P
| Експрес-доставка | Istnieje możliwość ekspresowej produkcji i dostawy bezpośredniej do Klienta za dodatkową opłatą 600 zł netto za sztuką zaworu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami. |
| Корпус пружини | Бронза CC499K |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча 1.4310 |
| h | 30 |
| H | 74 |
| L | 29 |
| SW | 28 |
| Вага | 0,4 кг |
| Виходи | 1/2 дюйм |
| Вхід | 1/2 дюйм |
| до | 13 |
| Пропускна здатність | 56-72 кг/год |
| Різьба | 1/2 |
| Робоча температура | -30/+130 °C |
| Тиск відкривання | 2-12 бар |
| Увага | W przypadku konieczności uzyskania atestu ciśnieniowego wymaganego przez Urząd Dozoru Technicznego, należy go dodatkowo zamówić. Dla każdego zaworu bezpieczeństwa również. |
| Ущільнення | NBR |
8338.86 ₴(з ПДВ)
6949.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


