Кутовий спусковий клапан до води, бронза G3/8" рег. 2-12 бар | GOETZE, 618W.10.2-12
Артикул: 618W.10.2-12
Категорія: Клапан спусковий, кутовий з бронзи для води DN10-DN50 серії 618W
| Експрес-доставка | Istnieje możliwość ekspresowej produkcji i dostawy bezpośredniej do Klienta za dodatkową opłatą 600 zł netto za sztukę zaworu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami. |
| Корпус пружини | Бронза CC499K |
| Матеріал корпусу | Бронза CC499K |
| Матеріал пружини | Сталь нержавіюча 1.4310 |
| h | 26 |
| H | 66 |
| L | 27 |
| SW | 24 |
| Аналог | zARMAK Fig. 240, Fig. 270, Fig. 781 |
| Вага | 0,3 кг |
| Виходи | 3/8 дюйм |
| Вхід | 3/8 дюйм |
| до | 10 |
| Пропускна здатність | 0,4-0,3 м³/год |
| Різьба | 3/8 |
| Робоча температура | -30/+130 °C |
| Тиск відкривання | 2-12 бар |
| Увага | W przypadku konieczności uzyskania atestu ciśnieniowego wymaganego przez Urząd Dozoru Technicznego, należy go dodatkowo zamówić. Dla każdego zaworu bezpieczeństwa również. |
| Ущільнення | NBR |
9362.16 ₴(з ПДВ)
7801.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


