Гайковерт кутовий, SC043-L950-S90A4S
Артикул: SC043-L950-S90A4S
Категорія: Гайковерт кутовий пневматичний Desoutter
| Вага | 0.84 кг |
| Внутрішній діаметр трубки живлення | 6 мм |
| Вхід повітря | 1/8 дюйм |
| Діапазон моментів | 0.4 - 4.3 нм |
| Довжина | 275 мм |
| Максимальне використання повітря | 6.5 л/сек |
| Пружина | 0.9 - 4.3 нм |
| Швидкість обертів | 950 об/хв |
| Шпиндель | 1/4 кв.м дюйм |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

