Гайковерт ударний 1 1/2" | Chicago Pneumatic, CP6120-D35H
Артикул: CP6120-D35H
Категорія: Гайковерт промисловий
| Акустична сила ISO 15744 | 108 dB(A) |
| Вага | 15.65 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 51.5 л/сек |
| Гніздо повітряного наконечника | 1/2" дюйм |
| Довжина | 420 мм |
| Збоку до центру | 54 мм |
| Звуковий тиск ISO 15744 | 97 dB(A) |
| Кількість ударів за хвилину | 960 bpm |
| Код продукту | 6151590120 |
| Максимальна витрата повітря | 28,3 л/сек |
| Максимальний момент | 4880 нм |
| Мінімальний розмір шланга | 19 мм |
| Обороти на холостому ходу | 3500 об./хв |
| Підпора насадки | отвір |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | 21.8 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 11.8 м/сек² |
| Робочий момент | 815-2710 нм |
| Розмір шпинделя | 1 1/2" дюйм |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-6:2013 |
| Тип зчеплення | 2-клавішне з'єднання |
| Тип рукоятки | D-подібна ручка із зовнішнім перемикачем |
580544.04 ₴(з ПДВ)
483786.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





