Гайковерт ударний 1" | Chicago Pneumatic, CP0611-D28H
Артикул: CP0611-D28H
Категорія: Гайковерт промисловий
| Акустична сила ISO 15744 | 110 dB(A) |
| Вага | 10,4 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 55 л/сек |
| Гніздо повітряного наконечника | 1/2" дюйм |
| Довжина | 360 мм |
| Збоку до центру | 46 мм |
| Звуковий тиск ISO 15744 | 99 dB(A) |
| Кількість ударів за хвилину | 1,020 bpm |
| Код продукту | 6151590160 |
| Максимальна витрата повітря | 32 л/сек |
| Максимальний момент | 3790 нм |
| Обороти на холостому ходу | 3500 об./хв |
| Підпора насадки | отвір |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | 18 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 4.1 м/сек² |
| Робочий момент | 1,220-2,440 нм |
| Розмір шпинделя | 1" дюйм |
| Співвідношення потужність/вага | 364,4 Нм/кг |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-6:2013 |
| Тип зчеплення | 2-кулачкова муфта |
| Тип рукоятки | Ручка типу D |
402844.08 ₴(з ПДВ)
335703.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





