Гайковерт ударний 1/2" | Chicago Pneumatic, CP6738-P05R
Артикул: CP6738-P05R
Категорія: Гайковерт промисловий
| Акустична сила ISO 15744 | 100 dB(A) |
| Вага | 1,7 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 16.3 л/сек |
| Гніздо повітряного наконечника | 1/4" дюйм |
| Довжина | 175 мм |
| Збоку до центру | 31 мм |
| Звуковий тиск ISO 15744 | 89 dB(A) |
| Код продукту | 6151590560 |
| Максимальна витрата повітря | 11,4 л/сек |
| Максимальний момент | 475 нм |
| Мінімальний розмір шланга | 10 мм |
| Обороти на холостому ходу | 11500 об./хв |
| Підпора насадки | Фрикційне кільце |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | 5.2 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 1.9 м/сек² |
| Робочий момент | 110-350 нм |
| Розмір шпинделя | 1/2" дюйм |
| Середня витрата повітря | 4 л/сек |
| Співвідношення потужність/вага | 475 Нм/кг |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-6:2013 |
| Тип зчеплення | Подвійний молоток |
| Тип рукоятки | Пістолова |
45718.92 ₴(з ПДВ)
38099.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






