Гайковерт ударний 3/4" | Chicago Pneumatic, CP6060-P15H
Артикул: CP6060-P15H
Категорія: Гайковерт промисловий
| VST2 | 35 |
| Акустична сила ISO 15744 | 103 dB(A) |
| Вага | 5,3 кг |
| Витрата повітря при холостому ходу | 35 л/сек |
| Гніздо повітряного наконечника | 3/8" дюйм |
| Довжина | 222 мм |
| Збоку до центру | 37 мм |
| Звуковий тиск ISO 15744 | 92 dB(A) |
| Код продукту | 6151590090 |
| Максимальна витрата повітря | 25 л/сек |
| Максимальний момент | 1490 нм |
| Мінімальний розмір шланга | 13 мм |
| Обороти на холостому ходу | 4000 об./хв |
| Підпора насадки | отвір |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 a | 13,9 м/сек² |
| Рівень вібрації відповідно до ISO 28927 K. | 4.1 м/сек² |
| Робочий момент | 270-1220 нм |
| Розмір шпинделя | 3/4" дюйм |
| Співвідношення потужність/вага | 281,1 Нм/кг |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-6:2013 |
| Тип зчеплення | 2-кулачкова муфта |
| Тип рукоятки | Пістолова |
179425.20 ₴(з ПДВ)
149521.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




