Трищітка 3/8", CP825CT
Артикул: CP825CT
Категорія: Трищітка CP
| Вага | 0,5 кг |
| Висота | 37 мм |
| Вібрація alfa | 4 м/сек² |
| Вібрація k | 1.5 м/сек² |
| Вхід повітря | 1/4 " NPTF |
| Директиви ЄС | 2006/42/ЄС (17/05/2006) |
| Діапазон моментів | 5 - 25 нм |
| Довжина | 169 мм |
| Європейська норма шуму | ISO - 28927-2 |
| Збоку до центру | 19 мм |
| Максимальне використання повітря | 7,3 л/сек |
| Максимальний момент | 35 нм |
| Мінімальний розмір шланга | 10 мм |
| Неточність вимірювання шуму | 3 dB(A) |
| Норма вібрації | ISO-28927-2 |
| Рівень шуму | 82 dB(A) |
| Розмір втулки | 3/8" |
| Середня витрата повітря | 1.5 л/сек |
| Сила звуку | 93 dB(A) |
| Стандарти ЄС | EN ISO 11148-6:2012 |
| Швидкість обертів | 280 об/хв |
| Ширина | 38 мм |
12941.46 ₴(з ПДВ)
10784.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







