Коліно fi18x1/2'', різьба внутрішня, 90 градусів, C-STAHL-M, вуглецева сталь, EFFEBI-PRESS, CHF90LM041800
Артикул: CHF90LM041800
Категорія: Коліна з оцинкованої вуглецевої сталі
| Матеріал з'єднання | stal węglowa ocynkowana |
| Матеріал труби | stal węglowa ocynkowana |
| Робоча температура | -20°C do +120°C (w przypadku zastosowania uszczelki EPDM), -20°C do +180°C (w przypadku zastosowania uszczelki FPM(FKM) |
| Робочий тиск | max. 16 bar |
| Середовище | Стиснуте повітря, вода |
| УВАГА | złączki są wyposażone w uszczelki EPDM, możliwość zakupu FPM(FKM) osobno |
| d | 18 |
| L | 45 |
| L1 | 51 |
| Rp | 1/2" |
| Z | 24 |
| Вага | 0,088 kg |
1124.28 ₴(з ПДВ)
936.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


