Końcówka DIN 11851, DN40, GZ RD65x1/6" ogon karbowany, pod obejmę skorupową, AISI 316, DIN-GZ-40
Артикул: DIN-GZ-40
Категорія: З'єднання молочні DIN 11851
| Матеріал | Сталь нержавіюча 316 |
| Робоча температура | Zależna od materiału zastosowanej uszczelki |
| Робочий тиск | 40 bar (DN10 - DN40), 25 bar (DN50 - DN100) |
| C | 4,5 mm |
| L | 69 мм |
| L1 | 27 мм |
| ØA | 33 mm |
| ØB | 38,5 mm |
| Різьба | RD65x1/6" |
| Робочий тиск | 40 bar |
| Розмір | DN 40 |
2056.50 ₴(з ПДВ)
1713.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


